DRAMMEN - LIER - SANDE

Besøksadresse: St. Olavsgate 3 – Drammen
Tlf: 32 20 30 20
E-post: drammen@dialogeiendom.no

Helene Hoven

Konst. daglig leder/Fagansvarlig

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 46 80 80 51

E-post: helene@dialogeiendom.no

Geir Gundersen

Salgssjef/Eiendomsmegler

Telefon: 32 20 30 22

Mobil: 91 62 75 23

E-post: geir@dialogeiendom.no

Erlend Skavlem

Eiendomsmegler

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 98 69 98 45

E-post: erlend@dialogeiendom.no

Ruth Helling

Eiendomsmegler

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 97 49 66 06

E-post: ruth@dialogeiendom.no

Charlotte Bårdsen

Eiendomsmeglerfullmektig

Telefon: 32 20 30 20

E-post: charlotte@dialogeiendom.no

Frode L. Nyhus

Rådgiver prosjektsalg/Forretningsutvikler

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 92 26 44 73

E-post: frode@dialogeiendom.no

Alban Hasi

Eiendomsmeglerfullmektig

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 93 89 62 07

E-post: alban@dialogeiendom.no

Sander Gundersen

Eiendomsmeglerfullmektig

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 45 45 39 43

E-post: sander@dialogeiendom.no

Gro Marit

Regnskap

Telefon: 32 20 30 30

E-post: gro.marit@dialogeiendom.no

EIKER - MODUM - KONGSBERG

Besøksadresse: Stasjonsgata 14, Hokksund
Tlf: 32 75 50 70
E-post: eiker@dialogeiendom.no

Håvard Wilhelmsen

Avdelingsleder/Eiendomsmegler

Telefon: 32 75 50 70

Mobil: 98 41 97 83

E-post: havard@dialogeiendom.no

Stian Fossen

Eiendomsmeglerfullmektig

Telefon: 32 75 50 70

Mobil: 92 40 43 78

E-post: stian@dialogeiendom.no

Kristine Michelsen

Eiendomsmeglerfullmektig

Telefon: 32 75 50 70

Mobil: 92 06 30 63

E-post: Kristine@dialogeiendom.no

Helene Hoven

Fagansvarlig

Telefon: 32 75 50 70

Mobil: 46 80 80 51

E-post: helene@dialogeiendom.no

HØNEFOSS - RINGERIKE - HOLE

Besøksadresse: Storgata 7 – Hønefoss
Tlf: 31 10 29 00
E-post: honefoss@dialogeiendom.no

Geir Ole Gjerdingen

Eiendomsmegler

Telefon: 31 10 29 00

Mobil: 91 71 72 45

E-post: geir.ole@dialogeiendom.no

Helene Hoven

Avdelingsleder/Fagansvarlig

Telefon: 31 10 29 00

Mobil: 46 80 80 51

E-post: helene@dialogeiendom.no

Vår nye kollega?

Eiendomsmegler

Telefon: Se stilling ledig.

Mobil: Eller søk på følgende e-post

E-post: personal@dialogeiendom.no

NYBYGG/PROSJEKT - Vi skaper merverdi for våre oppdragsgivere.

Geir Gundersen

Prosjektsjef

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 91 62 75 23

E-post: geir@dialogeiendom.no

Håvard Whilhelmsen

Prosjektleder Nybygg Eiker

Telefon: 32 75 50 73

Mobil: 98 41 97 83

E-post: havard@dialogeiendom.no

Frode L. Nyhus

Rådgiver prosjektsalg

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 92

E-post: frode@dialogeiendom.no

Helene Hoven

Ass. daglig leder/Fagansvarlig

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 46 80 80 51

E-post: Helene@dialogeiendom.no

LEDELSE

St. Olavsgate 3, Drammen
Tlf: 32 20 30 20
E-post: drammen@dialogeiendom.no

Lars Myren

Styreleder

Frode L. Nyhus

Hovedeier og styremedlem

Telefon: 32 20 30 20

E-post: frode@dialogeiendom.no

Geir Gundersen

Salgssjef/Styremedlem

Telefon: 32 20 30 20

E-post: geir@dialogeiendom.no

Helene Hoven

Konst. daglig leder/Fagansvarlig

Telefon: 32 20 30 20

Mobil: 46 80 80 51

E-post: helene@dialogeiendom.no